
Ne vem če je mogoče
bolj želeti kot si želim
a želja je le želja
kot so sanje le sanje
ne želje ne sanj se ne moreš dotakniti
ne moreš ju stisniti k sebi
ne premorejo topline kot živo telo
in poljub in dotik
nista ista kot v resnici
nikoli
pa naj bodo sanje še tako žive
naj bo želja neskončna
nič od njiju ne prevaga dotika
dotika tistih živih toplih dlani
mehkobe tvojih ustnic
katerih nobena želja ali sanje
ne prikličejo k mojim.
Lepa pesem je, ampak zelo žalostna, Igor.
hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!