
Rojeni z dvema levima rokama edini ne opazijo , da jim desna manjka.
Morda bo potrebno nekoliko popraviti zapis; drugače aktualna tema.
Lep pozdrav
Dimitrij
Torej: z dvema levima rokama.
Jaz se danes samo še opravičujem, za vse spregledane komentarje.
Torej: z dvema levima rokama.
lpb in hvala.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: branka
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!