
In ni bilo čudeža
ne včeraj ne danes
kot ga niti jutri ne bo
vsaj zame ne
a saj nisem edini mar ne
ki ni videl ljubljenega obraza ob sebi
kaj šele dotika ali poljuba
in zaman sem napenjal ušesa
ki bi izdajale tvoj korak
ker ni ga bilo
bil je le v moji želji in sanjah
tako kot vsako jutro
in skozi cel dan
a zaman je vse
mar ne?
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!