Novoletno voščilo

Novo leto spet je tu,

zato podarjam ti darilce malo,

mogoče darilce mikro-malo.

A vendar,

daj ugotovi kaj je v njem.

 

Mogoče ključ od BMW-ja?

Mogoče mikročip?

Mogoče petarde?

Mogoče diamant?

Prepoceni

 

Darilce malo,

odpri se!

Odkrij kaj skriva se v tebi!

 

Majhen objem,

še manjši poljub

in srce,

ki ti veliko ljubezni in sreče želi

in moči,

da ti si to sonce, ki grelo bo ljudi

365 naslednjih dni!

 

Danijel V.

Komentiranje je zaprto!

Danijel V.
Napisal/a: Danijel V.

Pesmi

  • 22. 12. 2013 ob 19:45
  • Prebrano 869 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 202.33

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!