
Pismo napisano skoraj dve desetletji nazaj,
tebi,
ki me nisi poznal, nisi vedel,
da diham zate.
Nikdar.
A dal si mi poljub takrat,
Silvesterski.
Nisi vedel, da je živel še mnogo let po tem,
na mojih ustnicah.
Še zdaj se spomnim tistega dotika,
a ti si že poljubljal drugo, takoj za tem.
Tudi jaz,
a čutila sem tvoje ustnice
ki jih verjetno ne bom pozabila.
Bil si moja prva ljubezen,
in zadnja.
Prva skrita in zadnja odkrita.
Usoda se poigrava s samoto
ki srce jo čuva kot svetinjo.
Kot da je vse kar imam,
ali kar znam dati.
Samota, ki me ljubi.
Ne obžalujem,
Morda ne verjamem v telesno ljubezen.
hranim le silvesterski poljub.
Sekunda ki me je zaznamovala.
In me osamila.
Včasih se vprašam, če bi me znal poklicati po imenu.
Morda ne.
Verjetno ne.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Barby
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!