Vetrovi

Ne maram severnega,

ki piha na nas južnjake,

niti vhodnega ali zahodnega

vetra.

Ne maram svežega vetra,

niti z leve niti z desne strani.

Raje kot nov veter politike,

imam vetrove moje drage,

po obilni porciji  fižole.

Ne maram  nežnih sapic iz smeri 

Rima, ki dviga krila mladim deklicam.

Tramontana ?

Ne tega pa ne poznam.

Morda pa  maram?

srecok

Komentiranje je zaprto!

srecok
Napisal/a: srecok

Pesmi

  • 12. 11. 2013 ob 14:49
  • Prebrano 671 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 110.85

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!