Aforizem (sovražni)
Sovražni govor ni šala. Šala pa je lahko sovražni govor (odvisno od poslušalca).
modricvet

Napisal/a: modricvet
Aforizmi
- 06. 11. 2013 ob 20:18
- Prebrano 648 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 68.56
