Pogrešana

Ne vem, kdaj je padel sneg in ustvaril podlago,
vendar čutim, da so včeraj moja stopala začela stopati po tej odeji.
Šla sem po drobtinice in obtičala sredi naletelega snega,
nemočna, žalostna, zapuščena, obupana...,
čeprav ne brez upanja.

ancka

Komentiranje je zaprto!

ancka
Napisal/a: ancka

Pesmi

  • 31. 10. 2013 ob 15:31
  • Prebrano 534 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 79.08

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!