
Ne vem, kdaj je padel sneg in ustvaril podlago,
vendar čutim, da so včeraj moja stopala začela stopati po tej odeji.
Šla sem po drobtinice in obtičala sredi naletelega snega,
nemočna, žalostna, zapuščena, obupana...,
čeprav ne brez upanja.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: ancka
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!