
in smo podarjeni času,
da na nas riše misli,
ki nas nočejo zapustiti.
Morda je obratno.
In smo sledovi ljubezni,
ki je odšla ravno v trenutku,
ko smo spoznali,
da je nepovratnost vtkana
v dejstvo našega obstoja.
Morda je obratno.
In smo samo izposojena usta,
ki jih je rabil glas
neke pradavne misli.
Ne zaradi črk,
ki v gomilah prekrivajo svet
ampak obratno.
Zaradi sveta,
ki si je želel biti odrešen
šele takrat,
ko tišina ni bila več možna.
Svet, ki hoče biti odrešen ... skozi nas?
Všečno :D
LP, Shadow
Morda ;).
Hvala, Shadow.
Lp, P. :))
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: Polona C. Pegan
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!