
Če bi našel kakšno bolj spodobno besedo za to spodobno pesem, ne pa tega vulgarizma od pičke, bi jo celo podčrtal. (Pesem, da ne bo pomote.)
hehehehe, nič ne de.
se bom potrudil biti bolj vulgarno izviren ...
bi bila 'rovka' v redu?
Rovka?
Mi ji rečemo špicmaus.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dani Bedrač
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!