Počakaj me...

Kako zadržati spomine,

trenutke,

večne utrinke..

vonjave in glasove,

misli in ihtenja?

Ustaviti se in ostati,

tam kjer srce se smeje?

 

Želim si kdaj nazaj,

povonjat tisti stari prt,

poln drobtin od kruha,

in pečenega štrudlja.

Nazaj po tisti nasmeh,

in obljubo da pridem spet.

Pridem.

Ko se boš naspala.


Barby

Komentiranje je zaprto!

Barby
Napisal/a: Barby

Pesmi

  • 08. 10. 2013 ob 23:29
  • Prebrano 631 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 140.45

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!