
Izbrisan uporabnik
morda pa so pri sosedovih delali to kar bi morali večkrat vsi in je pač postelja razpadla.
Ja, eni pač znajo in se imajo in so. Pogrešam danes To.
Za čistunce ki bodo brali pa: (pa ni mišljeno trenutno na kogarkoli od tu)
Božal bi te.
Poljubljal bi te.
Lizal tam, kjer te redkogdo.
Pozor, za zadrteže:
Joj, kak bi se fukal zdaj.
(pa, ne, nimam v mislih trenutno nikogar od tu)
Predin se je tu pošteno zmotil oz so ga , nas še vedno, zmotno učijo da smo pač priplavali od nekod. ne od nekdaj smo tu. in smo stali inu obstali. (pa dajte zmigajte se malo)
in iz haga in hada veje hlad.
res lepo teče šiv noči :) Le zakaj je počil?
Lp
Pi
tale je res posrečeno nastala. šivalni stroj je super reč. kar skupaj da :)
nekaj ji manjka. ne vem, kaj.
vem, ampak nabran material - je tule bolj tako. iz šodra. ta mi je služila bolj za premik iz nekje, kjer sem se pustil čakati :)
lp in hvala
Jure
prišlo je do nje iz štepanjskega naselja. tam smo vsi naši. strogo. da ne bi kdo začel cepit drv! ok. tekma srbija slovenija, navsezadnje bilokdo:bilokdo - kdo je zdaj naš. Šport je fin a je nacionalistični moment . v današnjem svetu - isto kot globačizacija; kao povezuje ljudi, tago da jih trga! Stran s športom, kot je po tv...
to je to. dresi ... parket ... bagat ... to se skp vrže - ruža step je res špica ;)
lp
Pozdravljen, Jure,
meni se zdi pesem zelo posrečena in - brala se mi je veliko boljše brez uvoda in zaključka, tisto v sredi se mi zdi, da stoji (in ne potrebuje miljejsko časovnega okvirja), ker potem tisti pok! res udari v vsako noč ali dan, iz nule in v vsako naselje in k vsaki tekmi. Taka splošnost, ki pesmi naredi (bolj) večne ;)
Lp, Ana
To!
Nasveti, namigi, premetavanja!
da najdemo
pot k
lp
Pesem mi je všeč, ker je živa in zasveti (kot pok) v trenutku, preden ugasne. Pa tudi, ker je humorna in tako vsakdanja - ko se zgodi nekaj nepredvidenega in se človek pričenja po inerciji spraševati, kaj bi moglo povzročiti hrup (in kako smo si podobni!) ... preden se mu da pogledati ven. In tudi, ker ima ta moment našizma- ki se (zdaj že domala v vseh okoljih) bere tako pomenljivo, in kot bi okrajšal blazno dolg ulomek, v tej pesmi tako enostavno. Čestitke,
Ana
hvala Ana. komentar je res zanimiv :) našizem in ulomek ... fina matematika množic ;)
hvala,
lp,
Jure
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: Izbrisan uporabnik
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!