
moraš plačevati tudi TV naročnino, zato sem kupil televizor,
da jim ne bom še naprej plačeval položnic v svojo škodo.
Se strinjam, da je nesmiselno.
Majhne nelogičnosti tega sveta
. LPB
Beatrice, verjetno je zato tako, ker jih je veliko, ki so oproščeni plačevanja TV naročnine zaradi funkcij, ki jih opravljajo v imenu države.
Lp,V
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Vinko Tavčar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!