Moram oditi

Moram odditi.
Stran od tega sveta,
stran od tega gorja,
ker tako mi ni več za živeti.
Mogoče bi moral umreti.
Moram oditi.

Bolečina nažira,
Bolečina je moj obraz,
Mi kožo odira,
Mi trga odraz.

Čutim, kri ki hoče uiti,
Zato prežem žilo,
Jo pomagam spustiti,
Da srce se bo v mir ovilo.


Lupina se bo zrobila,
Naj duša izgine,
Ljubezen me je izrabila.
Hočem pozabiti spomine.

Abax Iman

Komentiranje je zaprto!

Abax Iman
Napisal/a: Abax Iman

Pesmi

  • 14. 10. 2008 ob 09:47
  • Prebrano 708 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 45

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!