
Tiha je noč.
Sanje počasi
zapirajo oči,
film je črno beli,
kakor v negativu
v burleski,
vsem se mudi,
skačejo kot Charli Chaplin,
da komaj umirim pogled.
Čez osem ur bo prva kava,
takoj za končanimi sanjami
me bo dvignila v svetel dan,
preveč svetel in pretihi
za glasne besede.
Lahko noč.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!