hej ljubezen:)

ti je všeč, da se zabava?

bomo mogli izpolniti, če

me boste želiš

hočeš videti več mojih slik?

ni problema, samo reci...

Vem, da si želiš, da

kdorkoli tam?

Tako sem razpoloženje za divje

stvari .. če me razumete Wink

Matej Krevs

÷

÷

Poslano:
26. 05. 2013 ob 15:18

jaz se bom javil, ker sumim da ocen ne znajo dat - jaz bi dal 4,3.

pesem me žgečka, ko mi mežika ...

nekaj ostane - ko jo prebereš, v tebi pusti iskro - idealno da sprožiš še svojo ... ja ljubezen :)

srčna in prikupna

lp,

Jure

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Matej Krevs
Napisal/a: Matej Krevs

Pesmi

  • 26. 05. 2013 ob 11:31
  • Prebrano 683 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 154.28

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!