Nič več

Ne maram te več.

Ker ne maram

stalno misliti na nekoga,

si govoriti, da lahko ga rada imam.

Nimam.

Niti potrpljenja

za druge ne dam,

da ga poglodajo kot lačne ribe.

Spolzke so,

ko lebdijo, drsijo,

se izmuznejo skozi vodo.

Kot ljudje!

jaz

Komentiranje je zaprto!

jaz
Napisal/a: jaz

Pesmi

  • 15. 05. 2013 ob 17:58
  • Prebrano 663 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 94.7

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!