biti? ali ne biti?

Pogledaš kdaj v sonce in se mu nasmehneš?

Opaziš kdaj lahen piš vetra, ki se trudi razmršiti tvoje

lase?

Vdihneš kdaj zrak, ki prepotuje neskončne širjave samo

zato, da bi nekoč prispel do tebe?

Zapoješ kdaj čisto potiho samo za svojo dušo?

Objameš kdaj naravo z vso radostjo, ki ti je bila

podarjena?

Ali strmiš kdaj v stvar, ki jo poznaš že celo večnost,

a jo prvič vidiš?

Si živ?

Ali drviš, drviš?

Človek, a sploh imaš kakšen odgovor?

Morda vsaj vprašanje?..

isobel

Komentiranje je zaprto!

isobel
Napisal/a: isobel

Pesmi

  • 02. 05. 2013 ob 19:34
  • Prebrano 577 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 294.89

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!