Sanje

Ob jutru zašepetaš mi najlepšo pesem,
ko zbudim se s sanjami dišečimi po tebi.
Pogled skozi okno ne izbriše mi spomina nanje,
spomni me,
da najine sanje letijo,
se prepletajo
in živijo tudi tisto budno stanje,
tisti čas, ki ga z mislijo podarjam tebi,
tebi, ki v zahvalo mi podarjaš mirno spanje.

bask

Komentiranje je zaprto!

bask
Napisal/a: bask

Pesmi

  • 11. 09. 2007 ob 09:19
  • Prebrano 945 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 414

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!