S skozi L

 

nevarno bližaš se
vidim,kako ponižaš se
ne upaš reči mi
kako si danes ti?
vidim da v zmoti si
bega te trenutek iz preteklosti
le kako lahko s tem živiš, če sam sebi ne pustiš
res da sem naivna, in ne tako kreativna
 
kaj ti sploh si? če misliš le na dve stvari
 
pokončno pridi
ne zaidi
misliš, da ne morem najti ga
tega krivega srca
čutim, da ne upaš si
močno zmeden si
čudna reakcija 
tokrat bo eksplodirala
 
ne - da ni to teško
pobereš se lahko
saj je samo to
beseda, ki veže naše telo,
če preveč resno je
skriješ se
pazi!
spotakneš se, ob točko ki izbruhne
 
 
a mogoče sploh veš, kaj hočeš NE?!
potem odmakni se
mislim, da hladno je 
ne vračaj se
kar si zamudil tle
tokrat boš nazaj dobil
dodajam še lahko
olepšane besede, ki vežejo telo 
če rečem ti, da pogrešam te
misliš, da resna ne nisem zdaj ne?
 
pokonec pridi
ne zaiti
misliš, da ne morem najti ga
tega kriveg srčca
čutim, da ne upaš si
močno zmeden si
čudna reakcija 
tokrat bo eksplodirala
 
dovolj mi je laganja 
dovolj mi je iskanja,
če najdel boš samga sebe, potem spelji se
vzameš lahko, še delček mene
vse ti lahko dam, če izpustiš me
dovolj mi je laganja, sama sebi sem uganka
zato....prosim....pojdi
vezemi še delček mene 
ne raj vzemi polovico sebe 
o fak spet pojavil si se v meni
 
lahko rečeš, da ne čutiš to
lahko pretvrjaš se, da ti nisi to 
ampak zbežal boš lahko, ko pojasnil boš kako 
žal mi je dragi časa ni, za stran metati 

katlune

Komentiranje je zaprto!

katlune
Napisal/a: katlune

Pesmi

  • 17. 04. 2013 ob 13:03
  • Prebrano 554 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 90.8

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!