
Odlično ujet trenutek - in hkrati bistvo - aprila.
(Letos smo veseli tudi scefranega koščka sonca, kajne?)
Popravila sem ti šušilo >> sušilo.
Lp,
Kerstin
Vertigo, hvala za iskriv komentar ;) vesela sem, da slišiš šelest koščka sonca ;))) jaz ga tudi ;)))
Kerstin, hvala:)
res je vesela sem scefranega koščka sonca :)
Hvala, da si popravila, mojo napako, ja, škratki me pogosto lovijo ;))))
Lp, Lea
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Lea199
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!