ti

 

Spet si me ujela.

Tvoje lovke me sesajo.

 

Spet si me ujela

In v osamo zaklenila.

Moja koža je slana in lepka.

 

Nisi lepa, draga moja,

Čeprav obraz tančica ti zakriva,

Sem videla te že najmanj stokrat.

Nisi lepa, draga moja,

Znotraj ven si grda.

Nisi lepa, draga moja,

Če dušo bi imela, ta bila bi črna.

 

Če bi me ljubila, ljuba moja,

Me ne bi v osamo zaklenila.

Če bi me ljubila, ljuba moja,

Iz samice bi me izpustila.

Če bojiš se, da te bom pozabila,

Se spomni na modrice,

Ki si jih pustila.

nainai

Komentiranje je zaprto!

nainai
Napisal/a: nainai

Pesmi

  • 14. 04. 2013 ob 14:34
  • Prebrano 544 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 96.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!