
Bolje bi bilo ne vedeti,
kje gnezdi rajska ptica.
Ljudje potrebujemo pragozd
nerešenega sladu skrivnosti.
Potem lahko ta ptica živi
tik pod našim srcem v miru.
Se odziva samo na en glas,
mehko perje spretno preliva
in neboječe leze v naročje,
kadar človeško je ranljiva.
Bolje bi bilo ne vedeti,
s kom se ljubi, kje se skriva.
Dobra.
Tukaj je pa najbrž Škrat: (?)
Ljudje potrebujemo pragozd
nerešenih ?sladu skrivnosti.
pragozd nerešenega sladu?
ali
pragozd, nerešen sladu? slad (sam. m. spola.)
LP, Lidija
jako lijepo Kia - dotaknula si zakulisnu točku, koju tek naslućujemo...?
lp, vida
Lepa je :) Kaj pa pomenijo te naslovi?
prašeg, evo (da prideš prej do odgovora - vidim, da Kie trenutno ni ...
Sem popravila, včasih se ne znam znebiti narečja ... mi dejansko
govorimo nerešenih, jo-jo-jo Koroška! ![]()
Hvala mindus inka, vida, prašeg ...
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: Klavdija KIA Zbičajnik
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!