gledala sem jih
Sem gledala neretvo
Tisto spred časa
V ognju je moje noči
V radosti cilj
V srcu mir
Pijani od boja so
Dosegli polja
Po njih so hodili
V naš čas
Pred naš obraz
Jih mi vidimo tja
Mindus
Poslano:
12. 03. 2013 ob 16:49
Spremenjeno:
12. 03. 2013 ob 19:40
Poslano:
12. 03. 2013 ob 17:03
Hvaka za izbor in petičko :-) lp
Ina
Poslano:
12. 03. 2013 ob 21:18
/Ne me brat !/
???
Zakaj?
Pozdravček, Beatrice
Poslano:
13. 03. 2013 ob 09:48
Ups
....
P:-)
ozdravček
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Mindus
Pesmi
- 12. 03. 2013 ob 16:44
- Prebrano 735 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 122.4
