Aforizem (konjski)

Nekatere trgovine z mesnimi izdelki bi se morale (pre)imenovati (v) “Pri konjedercu”.

modricvet

modricvet

Poslano:
16. 02. 2013 ob 19:35
Spremenjeno:
18. 02. 2013 ob 00:57

Seveda vem, da beseda konjederec ne pomeni tistih, ki odirajo konje, ampak lovilce potepuških psov.

Bistvo je v dvojnem pomenu. Sicer pa verjetno ni več daleč čas, ko si bodo zaradi globalizacije in pomanjkljivega nadzora drznili vmešavati v hrano tudi pasje meso, ne le konjskega.

..

Zastavica

gantarivana

Poslano:
17. 02. 2013 ob 22:19
Spremenjeno:
18. 02. 2013 ob 00:57

dokler bodo ponoči revni kitajčki pobirali okrog kurjih farm krepanino, ki jo kasneje v fabrikah lepo "obdelajo in zaščitijo", da postane privlačnih barv, da jo lahko pošljejo na tržišča Evrope in Amerike, je konjsko meso še milostno. Sicer pa saj pasje meso jedo npr. v Singapuru in pa seveda še kje, le da vedo da je sveže. V Singapuru si gost izbere živega psa v kletki, ki ga mu kuharji nato postrežejo. Na koncu gost dobi tudi glavo in kožo "žrtve, ki jo je pojedel".

Kaj ni vse skupaj kruto.

Vsi bomo začeli jesti le še travo. Ali pa bomo začeli obdelovati vsak pedi zemlje.

Upam, da nisem vsem pokvarila apetita, vse je žal resnica.

Lp, Ivana

Zastavica

WALTER Amigo

Poslano:
18. 02. 2013 ob 01:00

... Uh - Če Bi Vi "Že" Sedaj Vedeli KAJ Jeste ... Toda - Vseeno Jemo Še "Dobro" ... Ker - Bo Samo Še Slabše ... Pa Nisem Pesimist ...

Pozdrav Vsem ...

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

modricvet
Napisal/a: modricvet

Aforizmi

  • 16. 02. 2013 ob 19:19
  • Prebrano 724 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 128.28

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!