Sama

Odpisana

kot neuporabni inventar,

pozabljena

kot prastara knjiga

iz katere si včasih črpal navdih

diham pretiho,

da bi zbudila tvoje oko,

da bi spet zagledalo mene,

kot v starih časih,

ko si me negoval,

se me dotikal z dlanmi

in mi govoril sladke besede.

Danes sem sama

dušim bolečino v sebi,

da mi ne privre iz oči.

Budna ko že vse spi

nabiram zadnje besede,

ki me še držijo pokonci.

IŽ-lev

igor žuravlev

Poslano:
19. 12. 2012 ob 07:48


heart

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
19. 12. 2012 ob 13:56


heart

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 19. 12. 2012 ob 02:57
  • Prebrano 551 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 124.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!