
Odpisana
kot neuporabni inventar,
pozabljena
kot prastara knjiga
iz katere si včasih črpal navdih
diham pretiho,
da bi zbudila tvoje oko,
da bi spet zagledalo mene,
kot v starih časih,
ko si me negoval,
se me dotikal z dlanmi
in mi govoril sladke besede.
Danes sem sama
dušim bolečino v sebi,
da mi ne privre iz oči.
Budna ko že vse spi
nabiram zadnje besede,
ki me še držijo pokonci.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!