Bosa
Napačna številka čevlja
je kriva, da sem bosa,
vsi me gledajo
in ocenjujejo,
kot da sem psiho,
ki ne nosi čevljev.
A meni so premajhni,
drugih pa nimam
in bosa noga se navaja
hoditi brez usnja ali plastike,
počasi se odvajam
zavitih nog
in ne pikajo me več tla,
le malo čudno me gledajo
ko grem mimo ljudje.
IŽ-lev
Poslano:
22. 11. 2012 ob 09:52
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: IŽ-lev
Pesmi
- 22. 11. 2012 ob 02:12
- Prebrano 549 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 199.32
