Čakajoč na upanje
Tu sem
in zvesto čakam
na tvojo besedo
ki mi nariše nasmešek
ki mi nariše upanje
tu sem draga
in zvesto čakam.
igor žuravlev
Poslano:
19. 11. 2012 ob 18:50
Poslano:
19. 11. 2012 ob 18:54
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: igor žuravlev
Pesmi
- 19. 11. 2012 ob 18:25
- Prebrano 669 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 135.28
