
Izbrisan uporabnik
Fajn,
vedno se dobro počutim ko gostim prišleka, ki v mojo intimo prinese svoja videnja, kajti on je svetilnik, ki na lasten način magneti moje zaznave. Očitno je, da se vse bolj zavedamo SKUPNE ZAVESTI, ki ni odvisna od pripadnosti ali ideje, kajti raznolikost sporoča, da živimo na istem planetu obilja, to, da mnogi stradajo, trpijo, nimajo strehe in bežijo, kaže na "nujo" sožitja, čeprav se zdi utopično, sem posameznik, ki se odrečem odvečne sebičnosti KLJUČ, ki odklepa zavrtost.
Svit, tako mi je prijetno - ker očitno res prihaja čas ... nisem sam, nisem, sam, sam, ni sem, ni tja, nisem samo tu. ne sem ne sem nesem se sem sem nisem samo sem ... wuiw
lp :)
Jure tudi mene veseli da NISEM SAM.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Izbrisan uporabnik
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!