
Cepim gnečo v glavi
na vse drobnejša polena
na trske
atome
na črke
vse do trenutkov bližine
za kres.
Na 18,8/50 višam za 50/50, ker je vredna!
Bravo, Y ![]()
Lp
Bohlonaj okto, naj ti trta bogato rodi :)
Bravo, Y :)
Se pridružujem Oktu :)
Lp, Lea
Ni slaba ideja prižgati kres:), (škoda da je kresovanje le enkrat letno). A prižgati kres v sebi, morda v mislih, morda v dejanjih:), oja:))). Ogenj večno privlači in se vabljivo nasmiha, nas vznemirja in buri domišljijo. In če znamo urediti v glavi neulovljivi kres, ne vem ... ali je to slabo ali dobro, bolje neulovljen in buren:)
lp, ajda
jaz tudi nevem, če je dober al slab, ampak kres sem imel vedno rad,
hvala za nova polena :)
Ta pesem zažge zaradi svoje večplastnosti. Lahko jo vidim kot ljubezensko ali še na mnogo drugačnih načinov, ko se mi v glavi pripravlja kres ... Na kratko, jaz jo berem na tak način, zato mi je všeč.
lp, okto
z veseljem dodajam polena:)
lp, Lea
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Y
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!