Ne morem brez tebe

Saj vem da sem povprečen poet

najbrž še manj kot to

le majhen človek s skromnimi besedami

ki bi rad nekaj povedal

povedal tebi ki te ljubim

da svet ki ga imam

svet v katerem se ne prebujam s teboj

ni vreden da v jutru odpiram oči

brez tebe sem le podrtija

ubogi majhen človek ki blodi po svetu

zre v nebo in ponižno prosi

da se vrneš v najin dom

a ure dneva so pretežke

neskončno predolge

in srcu šepa utrip

ne zmore in noče brez tebe.

 

 

 

igor žuravlev

IŽ-lev

Poslano:
02. 10. 2012 ob 22:45


heart

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

igor žuravlev
Napisal/a: igor žuravlev

Pesmi

  • 02. 10. 2012 ob 20:35
  • Prebrano 761 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 137.56

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!