
Saj vem da sem povprečen poet
najbrž še manj kot to
le majhen človek s skromnimi besedami
ki bi rad nekaj povedal
povedal tebi ki te ljubim
da svet ki ga imam
svet v katerem se ne prebujam s teboj
ni vreden da v jutru odpiram oči
brez tebe sem le podrtija
ubogi majhen človek ki blodi po svetu
zre v nebo in ponižno prosi
da se vrneš v najin dom
a ure dneva so pretežke
neskončno predolge
in srcu šepa utrip
ne zmore in noče brez tebe.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!