
Šele, ko enkrat stopiš v tuje čevlje, spoznaš,
Da se vedno spotikaš le v lastne vezalke.
Zanimivo, B-stormer.
Dobrodošel nazaj.
A so to verzi? Saj ni pesem, menim, da je bolje, da prestaviš v eno vrsto - preprosta poved, bo bolj učinkovito, kot je uverzenje brez pravega cilja.
LP, L
Lidija, hvala za dobrodošlico in komentar, ki je smiseln.
Bom stlačil v dve vrstici.
LP
B
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Brainstormer
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!