Kdo še?
Kdo še hoče v nebesa, če pa tam ne smeš niti ene same jabolke pojest?
IŽ-lev
Poslano:
12. 08. 2012 ob 06:55
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: IŽ-lev
Aforizmi
- 12. 08. 2012 ob 03:55
- Prebrano 563 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 118.2
