Pogrešam vas prijatelji
prijatelji moje mladosti
z vami doživljala sem
mnoge življenske radosti
Pogrešam tiste čase
ko smo praznili polne čaše
prekrokali smo mnoge noči
se veseli šalam nasmejali
in mnoge ure preplesali.
Kje ste prijatelji
kam ste se izgubili
kot bi poniknili
nikjer vas ni?
Pogrešam vas prijatelji
pusto je brez vas
in tistih srečnih dni
v upanju živim
da vsaj kateri izmed njih
se kdaj še ponovi!
Pogrešam vas prijatelji!!!
oljarica1