Pogrešam Vas Prijatelji

Pogrešam vas prijatelji
prijatelji moje mladosti
z vami doživljala sem
mnoge življenske radosti
Pogrešam tiste čase
ko smo praznili polne čaše
prekrokali smo mnoge noči
se veseli šalam nasmejali
in mnoge ure preplesali.
Kje ste prijatelji
kam ste se izgubili
kot bi poniknili
nikjer vas ni?
Pogrešam vas prijatelji
pusto je brez vas
in tistih srečnih dni
v upanju živim
da vsaj kateri izmed njih
se kdaj še ponovi!
Pogrešam vas prijatelji!!!

oljarica1

Komentiranje je zaprto!

oljarica1
Napisal/a: oljarica1

Pesmi

  • 01. 08. 2008 ob 08:35
  • Prebrano 725 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 133

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!