Napišem vsaj

Zdaj, ko vse vem,
napišem.
Tega, kar je in je bilo,
nikoli ne izbrišem.

Zdaj, ko sva spet tu,
kjer sva bila,
bi dušo dala,
da nikdar več
nikamor
ne bi šla.

Ampak bova,
zase vsak,
odšla.
Midva skupaj
sva nek drug svet
v morju časa.
Drugačen.
Za naju lep in bel,
za druge mrk,
temačen.

In ko boš spet tam,
tako sam
tipal v nepoznano,
neskončno bi želela,
da bolečino dvoma
lahko delil bi z mano.

Ker zdaj vse vem,
napišem naj!
Zaklenem vase, shranim.
Napišem vsaj,
da tebi grenki hlad,
brezup
in čas
prihranim.

Lidija Brezavšček - kočijaž

Komentiranje je zaprto!

Lidija Brezavšček - kočijaž
Napisal/a: Lidija Brezavšček - kočijaž (urednica)

Pesmi

  • 24. 07. 2008 ob 11:31
  • Prebrano 827 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 298

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!