Izšej je prvi Gitin videospot!
:)))
To je naša pesemsijevska Eleonora!
http://svitar.si/gita-novice/
Lp, lidija
Ana Porenta
urednica
Poslano: 25. 06. 2012 ob 21:34
Čestitke Elenori in viteškim zanesenjakom!
Lp, Ana
Všeč mi je 0
Lea199
Poslano: 25. 06. 2012 ob 21:51
Čestitke tudi od mene :)
Lp, Lea
Komentiranje je zaprto!