Verujem v naju

Ne mine dan

da ne bi uprl pogled v nebo

in včasih glasno

včasih prav potiho

ogovorim višave nad seboj

ker moram verjeti

ker hočem verjeti

da zopet stopiva na isto pot

da bo čuti odmev najinih korakov

ki hodijo v isto smer

da bodo jutra in noči kot nekoč

in postelja ne bo več hladna

ker verjamem

v naju.

igor žuravlev

igor žuravlev

Poslano:
13. 06. 2012 ob 18:17

heartza hope

Zastavica

tomi

Poslano:
13. 06. 2012 ob 19:48

in hočem verjeti

in verjamem

v naju.

Meni bi bilo lepše:

ker verjamem

v naju.

Pesem presunljivo opisuje željo samote po vezi v dvoje in daje v globoki razmislek ljudem v čem je osnovni smisel življenja. Povsod je prava dejavnost le v dvojnosti.

LP  tomi

Zastavica

igor žuravlev

Poslano:
13. 06. 2012 ob 19:56

Pozdravljen Tomi

Sem popravil in hvala ti za lepe besede!

Lp, Igor

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
13. 06. 2012 ob 21:21

kiss

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

igor žuravlev
Napisal/a: igor žuravlev

Pesmi

  • 13. 06. 2012 ob 18:15
  • Prebrano 943 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 394.65

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!