cilinder

Vsebina objave odstranjena na zahtevo avtorja.

Izbrisan uporabnik

li

li

Poslano:
17. 01. 2013 ob 09:52

Sem razmišljala.. mogoče ne dleto, če se le slečejo rokavice..

 

lp

Zastavica

÷

÷

Poslano:
17. 01. 2013 ob 10:00

ko sem imel svoj "avijonček" na servisu, je bilo zanimivo - lambda sonda me/ga je zezala ...

mehanik je delel z rokavicami ...

to mi je bilo všeč ... čeprav je moja mašinca iz titana in se zna tudi zapacati ... vem da ji paše tako dotikanje :)

vse živi, ja.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Izbrisan uporabnik
Napisal/a: Izbrisan uporabnik

Pesmi

  • 17. 01. 2013 ob 08:50
  • Prebrano 926 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 247.85

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!