
Rekel si naj pišem,
….naj dam sebe na plan,
….naj vzamem list papirja in zlijem misli nanj,
….naj grem globoko vase - tja do niča in nazaj,
da poiščem vse subatomske mase in vpnem svetlobo v nedoločljive čase…
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Karubinium
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!