Rekel si

 



Rekel si naj pišem,
….naj dam sebe na plan,
….naj vzamem list papirja in zlijem misli nanj,
….naj grem globoko vase - tja do niča in nazaj,
da poiščem vse subatomske mase in vpnem svetlobo v nedoločljive čase…

 

Karubinium

Komentiranje je zaprto!

Karubinium
Napisal/a: Karubinium

Pesmi

  • 08. 06. 2012 ob 13:38
  • Prebrano 712 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 197.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!