
Pozdravljen Svit.
No, jaz sem vesel, da obstaja(jo) nekdo, ki mi občasno reče: "Videćeš ti svoga boga!" Kakorkoli že - žalostno je biti sam.
Lp, Maki
Pozdravljen Maki,
OSAMLJENOST ima dragocen vzrok in to je, da me poveže, hvala za STIK.
Vidiš kako lepe resnice znaš izkopati in ponuditi nevednim dušam, da imajo kaj za misliti z menoj vred in to takrat, ko si v samoti, nadomestuješ Boga. Lep pozdrav Tomi
Tomi pozdravljen,
duše niso nevedne, "neveden" sem jaz - Oseba, ki jo duša presvetljuje, ko ugotovim, da je tako, se vse manj spotikam...
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!