Terapija

na zdravje ata! v polhov gradec
grem po jerebice, po jerbas gob
in po ledene sveče. od sreče me

peče mednožje, od želje bruham,
od vreščanja krvavim! nagajivke
mi brenčijo v očeh, barva neba

je zlita z medom ustnic: če je
tič ujet v vlažno, svileno dlan,
se slejkoprej posuši tudi pelin.

Dani Bedrač

Komentiranje je zaprto!

Dani Bedrač
Napisal/a: Dani Bedrač

Pesmi

  • 29. 05. 2012 ob 13:00
  • Prebrano 756 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 82.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!