
Ne gre
usiham s požrtno bolečino
razjeda me
ne pušča me iz rok
in dih je težak
in ne zmorem
ker nimam več moči
za prazne zidove
za bolečo tišino
čeprav si povsod
in slišim tvoj glas
vidim tvojo podobo
a ni dotika
tvojih nežnih
toplih dlani
ni tvojih ustnic
ni te v mojih dlaneh
ki kričijo po tvojem telesu
ni te v najini sobici
ki ni dom brez tvojega obličja
je le praznina
v kateri jutra in noči
kličejo po tebi.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!