
Želim si
da bi mi pogledala v oči
četudi sem malce zapuščen
z nekajdnevno brado
pa tudi tuš nebi škodil.
Želim si
da me pogledaš v oči
in pretopiš besede črnih tipk
v pomirjujoči zven glasu
ki bi izbrisal črne misli
katere me drobijo v prah.
Želim si
da odeneš me s svojimi dotiki
in mi tiho šepneš
Igor vse bo še v redu.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!