
Izbrisan uporabnik
Pričakujem 2.
In tako dalje.
Morda bo kdo za hip pomislil, da se šalim. Pa se ne. To je to.
:)
pridejo še ... kanalov je ogromno in v vsakem smo ... ;)
telepatija ?
absolutno - to bo cikel pridig, nas iz kanalov ;)
samo (po moje)
moraš biti dosleden in ostati brez tega, ker se mnogim zdi poezija...
Sem prav radoveden, kako dolgo bo/bi šlo?
ja, verjamem da bo šlo - že tako poezijo pretapljam iz tovrstnih zasnov ... a da si ne nastavim zanke, bom rekel eneko, in upam da bo šlo ;)
lp
Jure
:)
... laminat, ga bom preoblekel jeseni v ladiski.Zoperno hladen je.
lp
ac
ja, bravo. laminat je za parterje ... ![]()
lp,
Jure
... no pa sem šel gledat v slovar, res nisem vedel za to besedo, poznam jo, kot loža.Zdaj se mi je razblinil dvom v smisel tvoje pesmi, prej sem menil, da kr nekaj bluziš.
Eto priznam neznanje in slabo misel, neglede na grenak okus, ker mi bo znižal ilizorno vrednost![]()
lp
ac
uf si rabil, da si nauk uporabil :D:D
lp
ac
spet nekaj, kar rada berem:)
hvala, Jure:)
lep dan, Lea
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: Izbrisan uporabnik
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!