[color=#3933CC][font=Arial][i][size=14][center]Nekega dne sem njega spoznala
In en dan mi spremenil je gledanje na svet.
Občutila sem, da bova prijatelja postala,
Ampak na žalost ga nisem mogla objet'.
Veliko časa sva skupaj preživela,
Dosti skupnih idej sva imela.
Velikokrat lahko bi se bila objela,
Saj veliko norih trenutkov sva skupaj doživela
Večkrat očitkov bila sva deležna,
A razumel v resnici nihče naju ni..
V čudnih filozofijah sva bistvo iskala,
Velikokrat sva na koncu na ves glas se smejala.
Najboljši prijatelj mi je bil,
Moj sogovornik in somišljenik.
Vedno zaupala lahko sem mu vse –
Moje mišljenje in skrite želje.
Najini poti sta se razšli,
A najini življenji se bosta še križali.
Najino prijateljstvo naj za vedno živi,
Ter njegovo čisto srce še naprej krepi!
Zdaj, ko ga ni, sem nesrečna.
Solze pretakam cele noči.
Saj mislila sem, da ta sreča bo večna
In da blizu si bova do konca najinih dni!
A danes zavpila bom naglas,
Naj sliši me cela vas!
Midva prijatelja bova za vedno ostala,
Saj najino prijateljstvo ni šala!!![/center][/size][/i][/font][/color]
Jerneja