TO LETO ...

To leto bo kmalu minilo

in vse kar bilo je v njem,

postaja kot spominek dogodkov.

Čisto vsa dobrobitna

in vrednostna dejanja

bodo zapisana v knjigo večnosti.

Čakaja nas nova pota življenja

in na novo kovane izkušnje

časovnega potovanja.

 

(2011)

Mišel Žafran, Narfaž Lešim

Komentiranje je zaprto!

Mišel Žafran, Narfaž Lešim
Napisal/a: Mišel Žafran, Narfaž Lešim

Pesmi

  • 16. 04. 2012 ob 17:59
  • Prebrano 636 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 186.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!