OBSESIJA

Pomlad, ti si vlačuga!
Ti se prodaš za denar –
In vlažni in lepki od juga
Ti niti malo ni mar,
Da se mavrica krha ob robu,
Da nebesni obok gnije,
Da izrabljeno sonce grenko sije,
Da tvoje devištvo diši po smogu,
Da so tvoje strasti izrojene.
Pa saj bi mi bilo tudi nocoj
Vseeno, če ne bi hkrati s seboj
Prodala še mene.

Aleksandra Kocmut - Kerstin

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Aleksandra Kocmut - Kerstin
Napisal/a: Aleksandra Kocmut - Kerstin

Pesmi

  • 30. 06. 2008 ob 17:49
  • Prebrano 1555 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 535

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!