
hlastam za odtrgankami vetra.
veter je samo svoj. in tako sam.
ne da veliko ko gre mimo.
Jaz bi rekla, da da, če ne drugače, ko te nekam zabriše ali ti vrže cvetlični lonček v glavo;)))
ja, burja nam je letos dala vetra :)
hahaha, ja, ruj in lea, slabe stvari ... in to ni veliko
je pa nekaj manjkalo v srednjem verzu in sem morala dodat:
before:
hlastam za odtrgankami vetra.
veter je svoj.
ne da veliko ko gre mimo.
after![]()
hlastam za odtrgankami vetra.
veter je samo svoj. in tako sam.
ne da veliko ko gre mimo.
LP, L
Super si popravila, mi je veliko bolj všeč:)
Čeprav sem se šla zgoraj črni humor;)))
Lp, Lea
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Lidija Brezavšček - kočijaž (urednica)
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!