
Hodim po pločniku
v ušesih hrup avtomobilov
hodim in korak ne vpraša kam.
Le v glavi se kot vrtiljak ponavlja misel
zakaj spet moram hoditi poti brez tebe v dlaneh.
In korak je težek kot vsa praznina
kot ne bi bilo življenja v meni
telo se hrani od spominov.
Strah me je priti domov
med tihe hladne stene
v včerajšnje sanje
in predolgo noč.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!