
veter z juga)
Ponavadi ni "iz" juga, ker ne gre "ven" iz juga ampak se odpravi z juga (na jugu je , z juga gre ...)
:)))
Drugače pa, simpatična :
Lp, lidija
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Narim
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!